Hlavné Menu
Home
Home 2005
Site Map
English
Novinky
Udalosti
Download
Shop
Portfólio
Airtime
Iridium
Inmarsat
Thuraya
Globalstar
Tait Electronics
Motorola Radio
Motorola Canopy
CommtechWireless
Radvision
E-Mailing

Satellite
Visual
Radio


Prijať HTML?

Syndicate
Thuraya - satelitná sieť

Thuraya ponúka cenovo prístupné satelitné služby skoro tretine obyvateľstva Zeme. Regionálna satelitná sieť s dosahom do západnej a strednej európy a časti Ázie. Pozostáva z dvoch aktívnych GEO stacionárnych satelitov.

[ Blog | Zoznam | WRX_Thuraya_2005 | THURAYA ]Profil Thuraya PDF Print E-mail
Thuraya ponúka cenovo prístupné na satelitné služby skoro tretine obyvateľstva Zeme. Prostredníctvom dynamických satelitných telefónov s duálnym módom a výrobkom, Thuraya zvyšuje slobodu pohybu a prepojiteľnosť. Jedna miliarda regionálnych mobilných spojení cez satelitný systém GMPCS (Global Mobile Personal Communications by Satellite) Thuraya, pomáha vyhovieť potrebám pre cenovo prijateľné, vysokokvalitné mobilné telefonické služby v mestských jadrách tak ako aj vo vzdialených obciach. Mapa pokrytia je dostupná priamo na stránkach Thuraya.
Modifikované ( 16.07.2007 )
Viac ...
 
Informácie o satelitnej sieti Thuraya PDF Print E-mail
Aktuálne články postupne pripravujeme a budeme ich publikovať. Skúste si pozrieť aj naše staršie stránky - pôvodnú domovskú stránku, prípadne priamo stránky Thuraya .
Modifikované ( 16.07.2007 )
 
Thuraya XT PDF Print E-mail
Outdoor satelitný telefón s IP54 krytím druhej generácie pre sieť Thuraya. Integruje viaceré moderné technológie v jednom: satelitný telefón, fax, GPS, Internet, SMS. Poksytuje datové možnosti pre GmPRS.
Modifikované ( 07.03.2012 )
Viac ...
 
Thuraya SG-2520 PDF Print E-mail
th_SG-2520.gif Satelitný telefón druhej generácie pre sieť Thuraya s vymoženosťami mobilných telefónov Integruje viaceré moderné technológie v jednom: satelitný telefón, GSM a GPS. Prístroj ponúka všetky moderné technológie súčasnosti. Má zabudovaný farebný displej, browser, kameru, podporuje MMS, GPRS a to všetko s váhou iba 170 gramov.
Modifikované ( 27.04.2010 )
Viac ...
 
Thuraya SO-2510 PDF Print E-mail
th_SO-2510.gif Satelitný telefón Thuraya SO-2510 je v súčasnosti najmenším satelitným telefónom na svete. Váži len 130 gramov, je vybavený farebným displejom s vysokým rozlíšením. Telefón používa výhradne SIM karty Thuraya a neumožňuje použitie GSM siete. Navyše telefón ponúka možnosť GPRS pripojenia. Satelitný signál pokrýva celú Európu a väčšinu Afriky a Ázie.
Modifikované ( 27.04.2010 )
Viac ...
 
Thuraya GmPRS PDF Print E-mail

Thuraya GmPRS je obdobná k službe GPRS známej z mobilných GSM sietí. Umožňuje užívateľovi „stále on" pripojenie k Internetu, pričom poplatky za službu sú založené na objeme dát poslaných a prijatých bez ohľadu na dĺžku trvania prenosu. Počas spojenia, predplatiteľ môže spokojne telefonovať, posielať SMS správy bez straty dát práve prenášaných. S telefónmi Thuraya SO-2510 a Thuraya SO-2520 predplatiteľ môže využívať spoľahlivý prístup k Internetu ako aj výkonné prenášanie dát prenosovými rýchlosťami downlink/uplink 60/15 Kbps.

Modifikované ( 16.07.2007 )
Viac ...
 
Súvisiace články
Prihlásenie
FlashNews
SiteNews
Ako používať Shop?
Shop je naša internetová predajňa ktorá je momentálne nedostupná.
 
TechNews
Iridium test číslo zdarma
Pre overovanie spojenia.
 
Thuraya GmPRS
Thuraya ako prvá satelitná sieť vo svete spustila GmPRS.
 
Posledné články
Najčítanejšie články
Kontakt - Pomoc - Copyright - Právne podrobnosti - Ochrana súkromia