Hlavné Menu
Home
Home 2005
Site Map
English
Novinky
Udalosti
Download
Shop
Portfólio
Airtime
Iridium
Inmarsat
Thuraya
Globalstar
Tait Electronics
Motorola Radio
Motorola Canopy
CommtechWireless
Radvision
E-Mailing

Satellite
Visual
Radio


Prijať HTML?

Syndicate
Oblasť vizuálna komunikácia PDF Print E-mail

Image 

Súčasný trend jednoznačne smeruje k používaniu počítača a mobilného telefónu ako osobných multimediálnych komunikačných prostriedkov, ktoré spolu dokážu vzájomne komunikovať prostredníctvom rôznych infraštruktúr a sietí. V súčasnosti sú to najmä paketové siete Internet a privátne LAN siete, verejné pevné ISDN/ DSL, telekomunikačné siete GSM / UMTS, ale aj satelitné siete. V našej ponuke sú zariadenia, ktoré takúto vzájomnú multiprotokolárnu a multisieťovú komunikáciu umožňujú.

 

Image

RADVISION

Produktová rada SCOPIA  poskytuje komplexné a výkonné vizuálne komunikačné riešenia umožňujúce rozšírenú hlasovú, datovú a vizuálnu komunikáciu. Ponúka infraštruktúru, mutipoint riešenia, koncové body pre sály/miestnosti alebo užívatelov, komplexný manažment systémov, scheduling/plánovanie konferencií, adresárové služby a integráciu s Microsoft, prípadne s iným prostredím. Je komlexnou kombináciou hardware a software produktov založených na štandardoch, podporuje najvyššie HD rezolúcie dostupné v súčasnom videokonferenčnom svete. Poskytuje interoprabilitu a interkonektivitu so systémami iných výrobcov vrátane telepresence, sálových a desktop videkonferencií, telefónnych a mobilných spojení. Umožňuje vytvorenie komplexného vizuálneho sveta integrujúceho video, hlas, data do jdeiného riešenia, nezávislého od komunikačnej siete, vrátane IP, SIP, 3G, H.323, ISDN alebo IMS.   

 

Radvision rieši komunikáciu centrálne v sieti, nie iba na úrovni konečného užívateľa. Investície do vizuálnej komunikácie nie sú teda pre každého účastníka osobitne, ale centrálne pre všetkých multi účastníkov. Je nepodstatné odkiaľ pristupujete do konferenie - zo sálového zariadenia, z desktop počítača z mobilného telefónu, zo satelitnej kancelárie, ...

 

Modifikované ( 27.04.2011 )
 
Súvisiace články
Prihlásenie
FlashNews
SiteNews
Ako používať Shop?
Shop je naša internetová predajňa ktorá je momentálne nedostupná.
 
TechNews
Iridium test číslo zdarma
Pre overovanie spojenia.
 
Thuraya GmPRS
Thuraya ako prvá satelitná sieť vo svete spustila GmPRS.
 
Posledné články
Najčítanejšie články
Kontakt - Pomoc - Copyright - Právne podrobnosti - Ochrana súkromia