Hlavné Menu
Home
Home 2005
Site Map
English
Novinky
Udalosti
Download
Shop
Portfólio
Airtime
Iridium
Inmarsat
Thuraya
Globalstar
Tait Electronics
Motorola Radio
Motorola Canopy
CommtechWireless
Radvision
E-Mailing

Satellite
Visual
Radio


Prijať HTML?

Syndicate
Oblasť pozemná rádiová komunikácia PDF Print E-mail
 

 

 Aj v dnešnej dobe je dôležitá rádiová komunikácia, ktorá nie je závislá na lokálnych alebo národných telekomunikačných operátoroch. Portfólio produktov a riešení WRX Slovakia v oblasti pozemnej rádiovej komunikácie je zamerané na dve kategórie, Private Radio - rádiostanice a rádiové analógové alebo digitálne siete spoločností Motorola a Tait Electronics. Fixed Wireless - broadband fixed wireless zariadenia spoločnosti Motorola.

Tait Electronics
Private radio - analógové rádiové siete, rádiové moduly, telemetrické zariadenia, rádiostanice

Spoločnosť Tait Electronics je novozélandská spoločnosť, ktorá sa zaoberá výhradne výrobou a predajom rádiových pozemných zariadení. Jedná sa o rádiové siete a koncové zariadenia. Sieťové produkty spoločnosti Vám umožnia z klasického konvenčného prevádzača budovať trunkovú bunku, pričom Vaše pôvodné zariadenie nemusíte meniť. V ponuke nájdete aj rádiostanice vhodné do potencionálne výbušného prostredia, alebo dátové stanice a moduly.

Dnešný trend rádiových sietí sa z analógovej technológie presúva k digitálnej technológii. Týmto trendom sa vyberá aj spoločnosť Tait, ktorá predstavila nové, plne digitálne produkty.

Ďalšie informácie

 

Motorola
Private radio - digitálne rádiové siete, rádiostanice pre digitálne a analógové siete
Fixed Wireless - CANOPY

Motorola Government and Enterprise. V ponuke nájdete konvenčné, trunkové, PMR, TETRA rádiostanice, ale aj rádiové prevádzače ako aj plne digitálne rádiové siete TETRA. Divízia ponúka aj alfanumerické a hlasové pagingové prijímače, pre normy POCSAG a FLEX vo VHF, UHF a 900 pásme.

Motorola CANOPY™. Ak ste provider, škola, rozsiahla spoločnosť a chcete rádiovo poskytovať služby svojim zákazníkom, partnerom (Point-to-MultiPoint) alebo ste organizácia, ktorá potrebuje riešiť prepojenie budov (Point-to-Point), alebo jednoducho potrebujete vyriešiť "LastMile" prezrite si riešenie CANOPY

Ďalšie informácie

 

ALI
Private radio - doplnky k rádiostaniciam

Ponuka tzv. náhradných doplnkov pre profesionálne rádiostanice renomovaných výrobcov. V ponuke nájdete batérie, púzdra, držiaky a ostatné doplnky.

Prezrite si cenník

Modifikované ( 30.04.2007 )
 
Súvisiace články
Prihlásenie
FlashNews
SiteNews
Ako používať Shop?
Shop je naša internetová predajňa ktorá je momentálne nedostupná.
 
TechNews
Iridium test číslo zdarma
Pre overovanie spojenia.
 
Thuraya GmPRS
Thuraya ako prvá satelitná sieť vo svete spustila GmPRS.
 
Posledné články
Najčítanejšie články
Kontakt - Pomoc - Copyright - Právne podrobnosti - Ochrana súkromia