Hlavné Menu
Home
Home 2005
Site Map
English
Novinky
Udalosti
Download
Shop
Portfólio
Airtime
Iridium
Inmarsat
Thuraya
Globalstar
Tait Electronics
Motorola Radio
Motorola Canopy
CommtechWireless
Radvision
E-Mailing

Satellite
Visual
Radio


Prijať HTML?

Anketa
Aký je Váš názor na možnosť vzájomnej integrácie našich produktov?
 
Syndicate
AVAYA/RADVISION Portfólio PDF Print E-mail

AVAYA/RADVISION je leadrom v oblasti unifikovanej komunikácie. Portfólio zahrňa kompletné videkonferenčné riešenia pre zabezpečenie Vašich video a audio komunikačných potrieb, vrátane infraštruktúrnych MCU, telepresence, desktop a mobilných konferenčných riešení s možnosťou použitia rôznych klientov, vrátane počítačov PC/Mac , mobilných zariadení iPhone/iPad/Android a možnej  integrácie s pobočkovými ústredňami.

Produktová rada SCOPIA  poskytuje komplexné a výkonné vizuálne komunikačné riešenia umožňujúce rozšírenú hlasovú, datovú a vizuálnu komunikáciu. Ponúka infraštruktúru, mutipoint riešenia, koncové body pre sály/miestnosti alebo užívatelov, komplexný manažment systémov, scheduling/plánovanie konferencií, adresárové služby a integráciu s Microsoft, prípadne s iným prostredím. Je komlexnou kombináciou hardware a software produktov založených na štandardoch, podporuje najvyššie HD rezolúcie dostupné v súčasnom videokonferenčnom svete. Poskytuje interoprabilitu a interkonektivitu so systémami iných výrobcov vrátane telepresence, sálových a desktop videkonferencií, telefónnych a mobilných spojení. Umožňuje vytvorenie komplexného vizuálneho sveta integrujúceho video, hlas, data do jdeiného riešenia, nezávislého od komunikačnej siete, vrátane IP, SIP, 3G, H.323, ISDN alebo IMS.

SCOPIA ELITE ponúka najmä infraštruktúrne MCU (multiconference unit) riešenia multipoint videokonferenciu, konektivitu, manažment, firewall traversal, ISDN. Jedinečným je aj Microsoft Lync konektor umožňujúci integráciu tradičného videokonferenčného sveta so svetom Lync.

SCOPIA DESKTOP je unikátne softwareové riešenie spolupracujúce s AVAYA/RADVISON hardware, pozostávajúce zo serverovskej a klientskej časti. Počet klientov štandardnej verzie  je virtuálne licenčne nelimitovaný, aktívny počet účastníkov závisí od typu MCU. Existujú viaceré varianty SCOPIA Desktopu pre jednotlivé platformy, pre radu ELITE existujú užívatelsky licencované verzie PRO umožňujúce viaceré rozšírené funkcie vrátane presence statusu, P2P, alebo H.264 unikátnej SVC kompresie.

SCOPIA XT predstavujú najednoduchšiu možnosť vstupu do sveta vizuálnej komunikácie, pretože v základnom prevedení sú to H.323 HD systémy s PTZ 720p 30/60fps kamerami a multimikrofónmi s možnosťou rozšírenia o MCU (multiconference unit) a jedinečného softwareového riešenia Scopia Desktop XT. Pri SMB verziách existuje aj možnosťpridania  integrovanej MCU pre zabezpečenie multipoint.

SCOPIA CONTROL a MOBILE je jedinečné riešenie umožňujúce ovládanie videokonferencie z Apple iPad prípadne iPhone.

VC240/Executive sú koncové videokonferenčné systémy obsahujúce všetko potrebné pre okamžité bezbolestné a rýchle užívateĺské nasadenie , vrátane 23.6" widescreen monitoru a kamery.

Katalóg videokonferenčných produktov AVAYA/RADVISION v angličtine si môžte stiahnuť v malom grafickom rozlíšení.

Bližšie informácie radi poskytneme osobne, prípadne na domovských stránkach výrobcu.

 

Modifikované ( 16.05.2014 )
 
Súvisiace články
Prihlásenie
FlashNews
SiteNews
Ako používať Shop?
Shop je naša internetová predajňa ktorá je momentálne nedostupná.
 
TechNews
Iridium test číslo zdarma
Pre overovanie spojenia.
 
Thuraya GmPRS
Thuraya ako prvá satelitná sieť vo svete spustila GmPRS.
 
Posledné články
Najčítanejšie články
Kontakt - Pomoc - Copyright - Právne podrobnosti - Ochrana súkromia