Hlavné Menu
Home
Home 2005
Site Map
English
Novinky
Udalosti
Download
Shop
Portfólio
Airtime
Iridium
Inmarsat
Thuraya
Globalstar
Tait Electronics
Motorola Radio
Motorola Canopy
CommtechWireless
Radvision
E-Mailing

Satellite
Visual
Radio


Prijať HTML?

Syndicate
BGAN a jeho výhody PDF Print E-mail

Prospešnosť a zlepšenie produktivity a výhody v hospodárskom súťažení.

 

Globálne pokrytie

BGAN poskytuje neprešovanú počítačovú sieť pokrývajúcu väčšinu zemského povrchu. Užívatelia sú schopní získať širokopásmový prístup kdekoľvek prišli, nie len v hlavných mestách a letiskách. BGAN je aktuálne dostupný v Európe, Afrike, Strednom východe, Ázii, Severnej a Južnej Amerike. Mapa pokrytia je dostupná priamo na stránkach Inmarsat.

 

Súčasný širokopásmový prenos dát a hlasu

S jednoduchým zariadením BGAN môžete mať prístup k aplikáciám širokopásmovými rýchlosťami a v tom istom čase uskutočňovať telefonické hovory. Na svete po prvýkrát v mobilných službách si môžete na požiadanie vybrať garantovanú prenosovú rýchlosť, s výberom rýchlosti, ktorá vyhovuje požiadavkám Vašej aplikácie. To zaisťuje dostupnosť šírky pásma, pričom kapacita počítačovej siete môže byť presmerovaná do oblastí ťažkého používania.

 

Prenositeľnosť

Terminály BGAN sú kompaktné, ľahké a navrhnuté k prenášaniu tak ľahko ako laptop. Najmenší terminál BGAN váži menej ako kilogram. Činnosť plne funkčnej širokopásmovej mobilnej kancelárie môže byť spustená ako aj zastavená počas niekoľkých minút. Aktuálny a prehľadný zoznam zariadení rôznych výrobcov vo forme porovnávacej tabuľky nájdete tu.

 

Flexibilita

Služba BGAN podporuje moderné IP služby ako aj tradičné prepájanie dátových a telefónnych okruhov. Jednoducho sa integruje do vašich podnikových sietí, podporuje legacy aplikácie (staršie, najmä sériové protokoly) pričom poskytne efektívny prechod na moderné IP riešenia.

Sú to terminály pre jednotlivých užívateľov a malé tímy, ktorými môžu byť pripojené k laptopu prostredníctvom drôtového, alebo bezdrôtového spojenia. Pridaná flexibilita BGAN LaunchPad umožňuje upraviť službu podľa priania zákazníka

 

Spoľahlivosť

Inmarsat je synonymom spoľahlivej komunikácie založenej na našich praxou overených skúsenostiach pri zabezpečovaní námorných bezpečnostných služieb. Kapacita siete našich nových štyroch I-4 satelitov je 16 krát väčšia než predchádzajúcej generácie, poskytujúc masívnu podporu stále sa zvyšujúcej dostupnosti siete.

 

Ľahké používanie

BGAN je navrhnutý tak, aby umožnil jednoduché a ľahké používanie. Nie sú požadované žiadne technické skúsenosti k nastaveniu, alebo používaniu služby. Tiež je ľahké manažovať platby, pretože užívatelia môžu sledovať využívanie služby ako aj platby v reálnom čase. Tie isté zariadenia môžu byť používané na celom svete a užívateľské rozhranie je štandardizované pre všetky terminály rôznych výrobcov.

Priame spojenie so satelitom určuje, že nikdy nedochádza k zlučiteľnosti s miestnymi telekomunikačnými sieťami.

 

Zabezpečenie

Inmarsat má veľmi veľké skúsenosti v poskytovaní bezpečných komunikácií pre zákazníkov z armády a vládnych inštitúcií. BGAN je ústretový týmto náročným požiadavkám a podporuje všetky väčšie VPN produkty a kryptovacie štandardy.

 

Modifikované ( 16.07.2007 )
 
< Predch.   Ďalší >
Súvisiace články
Prihlásenie
FlashNews
SiteNews
Ako používať Shop?
Shop je naša internetová predajňa ktorá je momentálne nedostupná.
 
TechNews
Iridium test číslo zdarma
Pre overovanie spojenia.
 
Thuraya GmPRS
Thuraya ako prvá satelitná sieť vo svete spustila GmPRS.
 
Posledné články
Najčítanejšie články
Kontakt - Pomoc - Copyright - Právne podrobnosti - Ochrana súkromia