Hlavné Menu
Home
Home 2005
Site Map
English
Novinky
Udalosti
Download
Shop
Portfólio
Airtime
Iridium
Inmarsat
Thuraya
Globalstar
Tait Electronics
Motorola Radio
Motorola Canopy
CommtechWireless
Radvision
E-Mailing

Satellite
Visual
Radio


Prijať HTML?

Syndicate
Naučme sa niečo o BGAN PDF Print E-mail

Služba BGAN je na svete prvou službou s hlasovou a širopásmovou dátovou komunikáciou prístupnou kdekoľvek na našej planéte.

 

Úvod do globálnych širokopásmových počítačových sietí - Broadband Global Area Network (BGAN)

Služba BGAN je na svete prvou službou s hlasovou a širopásmovou dátovou komunikáciou prístupnou kdekoľvek na našej planéte.

Doručovanie cez ľahko prenositeľné, ľahko použiteľné zariadenie, to je tiež prvá služba, ktorá na požiadanie garantuje prenosovú dátovú rýchlosť.

Tieto inovácie umožňuje BGAN rozšírením hraníc pre použitie širokopásmových mobilných kancelárií, ktorých použitie sa začína zavádzať v súčasnosti aj poskytovateľmi 3G celulárnych služieb.

Čo to je BGAN.

BGAN umožňuje užívateľom sa spojiť prostredníctvom ich laptopu k ich podnikovým počítačovým sieťam rýchlosťou do plovice megabitu za sekundu. Môžu vzdialene pristupovať k svojím desktopovým aplikáciám zahrňujúc e-mail a internet, prostredníctvom ktorého majú prístup k podnikovým privátnym sieťam -VPN. V tom istom čase môžu tiež telefonovať.

BGAN terminály

BGAN služba je dostupná prostredníctvom veľmi ľahko prenosných satelitných terminálov , pripojených k laptopu či PC, ktoré sa rýchlo nastavujú a jednoducho používajú.

Pre koho je služba BGAN

Jej skvelá výkonnosť, veľmi veľká prenositeľnosť a ľahké používanie realizuje BGAN pôsobivú ponuku pre kohokoľvek kto vyžaduje spoľahlivá širokopásmový prístup keď pracuje, alebo cestuje v oblastiach, kde sú nespoľahlivé, alebo vôbec nedostupné pozemné telekomunikačné siete.

Pokrytie.

BGAN poskytuje neprerušené širokopásmové pokrytie pozdĺž veľkej väčšiny pozemského povrchu. Služba je dostupná v Európe, Strednom Východe, Afrike, Ázii, Severnej a Južnej Amerike. Mapa pokrytia je dostupná priamo na stránkach Inmarsat.

Zavedením služby BGAN Inmarsat ustanovil novú éru v mobilných komunikáciách. Prišiel vek „Širokopásmových komunikácií pre mobilnú planétu".

 

Modifikované ( 18.07.2007 )
 
< Predch.   Ďalší >
Súvisiace články
Prihlásenie
FlashNews
SiteNews
Ako používať Shop?
Shop je naša internetová predajňa ktorá je momentálne nedostupná.
 
TechNews
Iridium test číslo zdarma
Pre overovanie spojenia.
 
Thuraya GmPRS
Thuraya ako prvá satelitná sieť vo svete spustila GmPRS.
 
Posledné články
Najčítanejšie články
Kontakt - Pomoc - Copyright - Právne podrobnosti - Ochrana súkromia