Hlavné Menu
Home
Home 2005
Site Map
English
Novinky
Udalosti
Download
Shop
Portfólio
Airtime
Iridium
Inmarsat
Thuraya
Globalstar
Tait Electronics
Motorola Radio
Motorola Canopy
CommtechWireless
Radvision
E-Mailing

Satellite
Visual
Radio


Prijať HTML?

Syndicate
Click to Meet rozšírený popis PDF Print E-mail
Predmetný index
Click to Meet rozšírený popis
Strana 2
Strana 3
Strana 4

Vy manažujete rozmiestnenie, bezpečnosť a šírku pásma

Intelligent Linking

Intelligent Linking umožňuje distribuovať konferenčné spojenie medzi rozmanitými lokáciami užívateľov pri optimalizácii šírky pásma. Vytvára jednoduchú virtuálnu konferenciu medzi viacerými Click to Meet servermi. Intelligent Linking je unikátny tým, že umožňuje všetkým

jednotlivcom udržiavať ich identitu, ako aj možnosť koho si oni želajú vidieť. Intelligent Linking môže byť použitý v oboch Unicast a Multicast sieťových prostrediach.

 

Úpravy podľa priania užívateľa a Integračné možnosti

Click to Meet umožňuje v reálnom čase Integrovanie množstva médií do zákazníckych podnikových aplikácií, alebo pridanie novej funkcie do Click to Meet. Môžete zmeniť vzhľad, modifikovať rozhranie, alebo vytvoriť špičkovú aplikáciu, najlepšiu v svojej triede. Ak ju nemáme vytvorenú, máme nástroje pre jej vytvorenie. Predstavy vašich obchodných prezentácií, video konferencií, audio konferencií a pultov pomoci, alebo CRM aplikácií sú všetky teraz realizované komunikačnými nástrojmi v reálnom čase, ktoré majú schopnosť spolupracovať a zdieľať bežnú infraštruktúru. Navyše Click to Meet rozširuje skoro každú úroveň. Click to Meet je komunikačnou platformou zahrňujúcou SDK a tak môžete vykonávať integráciu a zákaznícke úpravy pokiaľ ich chcete uskutočniť. Náš softvér Conference Server, Midlware a Conference Client ponúka kompletné riešenie typu „zo zásuvky“, alebo môže byť použitý ako komponent vo Vašom riešení.

Ponechajte Vaše dáta na Vašej sieti

Keď zdieľate Vaše dáta, vlastne s kým ich zdieľate? Click to Meet ponechávajú Vaše dáta tam kde patria – na Vašej sieti. Click to Meet používa SSL a kryptovanie, ale preto že Click to Meet je vo Vašej sieti za Vašim proxy serverom a firewallom, Vy určujete kto „sťahuje“ dáta a kto nie. Na rozdiel od iných, konkurenčných riešení, Vaše dáta stále zostávajú Vašimi dátami. Click to Meet je tak bezpečné ako vyžaduje prostredie a dôkladne bolo testované v bojových podmienkach armády U. S. A. na misiách v krízových oblastiach sveta.

 Modifikované ( 27.04.2011 )
 
< Predch.
Súvisiace články
Prihlásenie
FlashNews
SiteNews
Ako používať Shop?
Shop je naša internetová predajňa ktorá je momentálne nedostupná.
 
TechNews
Iridium test číslo zdarma
Pre overovanie spojenia.
 
Thuraya GmPRS
Thuraya ako prvá satelitná sieť vo svete spustila GmPRS.
 
Posledné články
Najčítanejšie články
Kontakt - Pomoc - Copyright - Právne podrobnosti - Ochrana súkromia