Hlavné Menu
Home
Home 2005
Site Map
English
Novinky
Udalosti
Download
Shop
Portfólio
Airtime
Iridium
Inmarsat
Thuraya
Globalstar
Tait Electronics
Motorola Radio
Motorola Canopy
CommtechWireless
Radvision
E-Mailing

Satellite
Visual
Radio


Prijať HTML?

Syndicate
Oblasť satelitná komunikácia PDF Print E-mail

Satelitná komunikáca poskytuje možnosť slobodnej komunikácie nezávislej od pozemnej infraštruktúry. Je nenahraditelná aj v prípade katastrofických situácií, kedy je pozemná infraštruktúra nefunkčná a tým predurčená pre prípady blackout. Naša spoločnosť ponúka kompletné riešenia zahrňujúce tovary a služby pre svetovo najrozšírenejšie satelitné siete. Naša firma je unikátna v integrácii rádiovej, satelitnej a vizuálnej komunikácie do integrovaného riešenia. V nasledovnom popise vám stručne predstavíme satelitné siete. Podrobné informácie o technológiách, ponúkaných službách a aktuálnych cenách získate na jednotlivých stránkach daných sietí. Odvolávky sú uvedené nižšie.

 

Image Skutočne globálna satelitná siet s dosahom na celej planéte, vrátane pólov, oceánov a akejkoľvek súše. Pozostáva so 66 nízkoorbitálnych (LEO) satelitov, plus 12 záložných satelitov. Vďaka tomu zameriavanie na satelit nie je nutné a môžte komunikovať do niekoľko sekúnd. Plánovaná druhá generácia siete (Iridium Next) zabezpečí aj vysokorýchlostný internet s dosahom po celej planéte pri garantovaní kompatibility so súčasnými zariadeniami 9555 a OpenPort.

Služby: hlasové, dátové - paketové OpenPort alebo dial up, direct internet, email, fax, SMS, SBD (Short Burst Data)
Poplatky: mesačný program, predplatené služby
Produkty: 9555 handhled - mobilné, fixné - stacionárne, špecializované pre zber dát a telemetriu, brány pre pobočkové ústredne a podobne.

Image

Globálna satelitná sieť podporujúca vyskorýchlostný prenos dát a hlasu. Datové prenosy sú buď štandardné paketové asynchrónne alebo garantovaný vysokorýchlostný streaming. Inmarsat poskytuje v súčasnosti najrýchlejšiu satelitnú službu X-Stream pre Class 1 terminály. Sieť pozostáva z niekoľkých sérií geostacionárnych satelitov. Najnovšia séria Inmarsat I-4 navrhnutá pre službu BGAN poskytuje profesionálne broadband riešenia mobilnej kancelárie. Používanie Inmarsat vďaka geostacionárnym satelitom však vyžaduje zameriavanie na satelit. Mapa pokrytia je dostupná priamo na stránkach Inmarsat.

Služby: hlasové, ISDN, fax, dátové (široká paleta služieb) vrátane paketových
Poplatky: mesačný program, predplatené služby
Produkty: ručné telefóny IsatPhone, robustné - mobilné, fixné - stacionárne.

 

Image

Regionálna satelitná sieť s dosahom do západnej a strednej európy a časti Ázie. Pozostáva z dvoch aktívnych GEO stacionárnych satelitov. Mapa pokrytia je dostupná priamo na stránkach Thuraya.

Služby: hlasové, dátové - direct internet, email, fax, SMS, WAP, ThurayaBroadband, Thuraya GmPRS, dual GSM/Thuraya mode
Poplatky: mesačný program, predplatené služby
Produkty: handhled - mobilné, mobilná kancelária, fixné - stacionárne.

 

Image Regionálna satelitná sieť, ktorá pozostáva so 40 nízkoorbitálnych (LEO) satelitov a 4 záložných. Satelitná sieť má dosah hlavne na pevninu a len časť morí, bez dosahu na oceány. Podobne ako pri Iridiu nie je nutné zariadenia zameriavať na satelit. Mapa pokrytia je dostupná priamo na stránkach Globalstar.

Služby: hlasové, dátové - direct internet, email, fax, SMS, dual GSM or AMPS or CDMA/Globalstar mode
Poplatky: mesačný program,
Produkty: handhled - mobilné, fixné - stacionárne.

   

 

Modifikované ( 13.04.2011 )
 
Súvisiace články
Prihlásenie
FlashNews
SiteNews
Ako používať Shop?
Shop je naša internetová predajňa ktorá je momentálne nedostupná.
 
TechNews
Iridium test číslo zdarma
Pre overovanie spojenia.
 
Thuraya GmPRS
Thuraya ako prvá satelitná sieť vo svete spustila GmPRS.
 
Posledné články
Najčítanejšie články
Kontakt - Pomoc - Copyright - Právne podrobnosti - Ochrana súkromia